Konaklama

    

Standart Oda

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Uygulama otelimizin standart odalarının 45'i iki ayrı yataklı ve 5'i çift kişilik tek yataklı olup, odalarımızda 24  saat sıcak su imkânı bulunmaktadır. Ayrıca her odamızda televizyon, saç kurutma makinesi, mini buzdolabı,  elektronik kasa, su ısıtıcısı, çay-kahve, telefon ve klima mevcuttur. Standart odalarımız 20 metrekaredir. Odalarımız orman ve şehir  manzaralıdır.

 

    

Suite Oda

Otelimizde 5 adet suite oda bulunmaktadır. Suite odalarımız 40 metrekaredir. Odalarımızda 24 saat sıcak su imkanı bulunmaktadır. Ayrıca her odamızda televizyon, saç kurutma makinesi, mini buzdolabı,  elektronik kasa, su ısıtıcısı, çay-kahve, telefon ve klima mevcuttur. Suite odalarımız orman manzaralıdır. Odalarımızla ilgili detaylı fotoğraflar galeri bölümünde yer almaktadır.

 

 

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

TURİZM FAKÜLTESİ EĞİTİM VE UYGULAMA OTELİ FİYAT STANDARTLARI

 

1 - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Turizm Fakültesi Eğitim ve Uygulama Oteli’nin fiyatları bir gecelik konaklama ve kahvaltıyı kapsamaktadır. Konaklama haricinde talep edilecek diğer hizmetler, tesisin belirlediği fiyat tarifesi üzerinden ayrıca tahsil edilmektedir. 

2 - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Turizm Fakültesi Eğitim ve Uygulama Oteli’nin fiyatlarına KDV dâhildir.

3 - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Turizm Fakültesi Eğitim ve Uygulama Oteline ait aşağıda yer alan fiyatlar Haziran 2017 - Ocak 2018 ayları arasında geçerlidir. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Turizm Fakültesi Eğitim ve Uygulama Oteli fiyatlarını altı aylık dönemler (Ocak-Haziran/Temmuz-Aralık) halinde iki kez güncelleme hakkına sahiptir.

4 - En az bir yetişkinle aynı odada konaklama şartı ile 0 - 6 yaş arası çocuklar ücretsiz olarak fiyatlardan yararlanmaktadır. 

5 - Tesise giriş saati giriş günü öğle 14.00, çıkış saati çıkış günü sabah 11.00’dir. Erken girişlerde ve geç çıkışlarda tesis ayrıca hizmet bedeli talep edebilir.

6 - Erken rezervasyonlarda rezervasyonun yapıldığı dönemdeki fiyat esas alınır. Erken rezervasyonlar en geç bir sonraki dönem için gerçekleştirilebilir.

7 - 25 kişi ve üzerindeki grup rezervasyonlarında toplam ücretin %20’si rezervasyonun yapıldığı gün ön ödeme olarak talep edilir.

8 - Öğrenci kimliği ibraz edilen konaklamalarda kamu personeli fiyatı uygulanır.

9 - Vakıf üniversitelerinde çalışan öğretim elemanlarının kimlik ibraz etmeleri halinde kamu fiyatı uygulanır.

 

OCAK-HAZİRAN 2018 DÖNEMİ

KAMU FİYATI

KAMU HARİCİ

MİSAFİR

ÇİFT KİŞİLİK ODADA TEK KİŞİ

75 TL

85 TL

 ÇİFT KİŞİLİK ODADA İKİ KİŞİ

135 TL

145 TL

 AİLE ODASI (ÜÇ KİŞİLİK)

180 TL

190 TL